Panjur

Panjur Sistemi, Binaların dış cephesindeki mevcut kapı ve pencerelere sonradan monte edilebilen panjur sistemidir. Panjur kutuları isteğe bağlı olarak oval ve kare olmak üzere iki çeşittir. panjur evler için olmazsa olmaz bir üründür. Şık görüntü, yüzde yüz güvenlik için panjur tercih edilebilir. panjuru diğer ürünlerden ayıran farkı ise Panjur kasasının kibarlığı ve her pencereye uyum sağlamasıdır. Panjurlar Yeni inşa edilen binalarda olduğu kadar inşası bitmiş binalarda da rahatlıkla uygulanabilir. Konfor tercihinize göre kordonlu veya motorlu olarak uygulanabilen bu sistemde özel renk seçenekleriyle estetik açıdan da sınırları zorlayabilirsiniz.

Panjur Türleri

Evinizde ya da ofisinizde daha profesyonel bir hava yaratmak, Güneş ışıklarını engellemek, geceleri ışıkları yanan evinizin ya da ofisinizin dışarıdan gözlenmesinin önüne geçmek, Ev yada ofisinizin güvenliğini artırmak gibi çeşitli amaçlar için kullanmayı tercih edebileceğiniz en iyi çözümler arasında panjur sistemleri gelmektedir.

Yapısan kalitesi ile alabileceğiniz panjur sistemlerinin uzaktan kumandalı, manuel, motorlu ve grup kontrol sistemli kullanım imkânı sunan seçenekleri bulunmaktadır. Rakip tanımayan estetik görünüme sahip olan panjur sistemleri, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun niteliklere sahip olarak satışa sunulmaktadır.

Panjur Özellikleri

• Panjur Mevcut kapı ve pencerelere sonradan monte edilebilen panjur sistemidir. Panjur kutuları isteğe bağlı oval ve kare olarak iki çeşittir.
• Panjurlar Akıllı ev otomasyon sistemlerine son derece uyumlu bir yapıya sahiptir uzaktan kumandalı, butonlu, manuel ve gurup kontrol sistemli olarak kullanılabilir özelliklere sahip seçenekler içermektedir.
• Panjur kutu boyutları 1500 milimetre, 165 milimetre, 180 milimetre, 205 milimetre ve 250 milimetre boyutlardadır. Bu panjur seçeneklerini dilediğiniz Ahşap ve RAL renklere boyatabilme imkânına sahiptir.
• Panjur sistemlerinde manuel, butonlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli kullanım olanakları mevcuttur.

Panjur Uygulama Resimleri