Hakkımızda

Kahramanmaraş Alüminyum, Cloud Alüminyum olarak alüminyum giydirme cephe sistemleri, alüminyum kapı pencere sistemleri, Kompozit panel kaplama gibi daha bir çok iş ile ilgili mimari çözümleri projelendirip üreten ve montajını yapan bir kuruluş olarak 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Yaptığımız değişikliklere teknolojiyi'de katarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Kahramanmaraş Alüminyum Cephe sistemlerinde profesyonelleşme ve kurumsallaşma çabalarının bir neticesi olarak 2000 yılında hayat bulan Cloud Alüminyum Cephe Sistemleri, kuruluşundan itibaren kurumsal bir yüze kavuşarak faaliyetlerini daha da hızlandırmış, hizmet yelpazesini büyütmüş, sektörün takipçisi olmuş ve çalışmalarında  AR-GE faaliyetlerine büyük bir yer ayırmıştır.

Hizmetlerinin her aşamasında profesyonelliği benimsemiş olan Cloud Alüminyum Kompozit Sistemleri,  uzman Mühendis ve Mimar kadrolarınından oluşan ekiplerle çalışmaktadır.

Kuruluşundan itibaren birçok proje gerçekleştiren Cloud Alüminyum Korkuluk, bilgi birikimini deneyim ile harmanlamış ve cephe sistemlerinde kaliteli iş prensibini projelerine bu sayede yansıtmıştır.